Červenec 2015

Mám nový blog.

23. července 2015 v 23:02 | Týnka :) |  Moje kecy
Ahojky :) nevím zda-li sem ještě někdo chodí a navštěvuje tento můj starý blog, ale moc šancí tomu nedávám, protože jsem svůj poslední článek napsala vlastně v roce 2011. To to letí..

Nyní už jsem skoro dospělá a založila jsem si nový blog o mých zájmech jako je kosmetika, focení, líčení, recepty a různé DIY. Ráda bych svůj nový blog zviditelnila, tak dávám adresu i sem na můj starý blog. Je mi totiž líto tento blog zrušit, jinak bych to už dávno udělala, protože jsem sem takřka od roku 2012/2013 nepřidávala nic, myslela jsem si, že se k blogování vrátím ale začalo to - první lásky, smutek, zklamání, znáte to. Poté jsem neměla vůbec čas, zkoušela jsem zvládnout přestup na střední školu a pak to vše začalo tak moc letět, že jsem si na blog už neudělala čas. Nepsala jsem ani žádné vysvětlení, vlastně byl blog pozastavený.

Nechtělo se mi vracet na tento blog a vše mazat a přidávat sem nový obsah, nebo to vše míchat dohromady, tak jsem si založila blog nový. Pokud tedy ještě někdo navštěvuje tento blog, a čte tento článek, byla bych moc ráda za navštívení i mého nového blogu, popřípadě ho můžete "propagovat" S vyplazeným jazykemSmějící se nevím, jak to napsat. Přešla jsem na blogspot, protože má víc funkcí, víc se mi líbí a lépe se s ním i pracuje.

Předem moc všem děkuji a já se tu na svém starém blogu definitivně nostalgicky loučím. Mějte se moc hezky, ahoj.Usmívající se

Má nová adresa: