Červenec 2010

Takže něco k Affskům...

13. července 2010 v 16:05 | •Maddie♥ |  Hodnocení SB
Ahoj. Teď zase napíšu něco vlastnoručně. Chci jen napsat, malý článek o SB. Zrovna teď si přidám nové SB Ell která má blog o Demi, Seleně & Miley. Ten blog se mi moc líbí, i když se teprve rozjíždí, ale o tom jsem psát nechtěla.

SB je závazná záležitost, a dost mě štve, že na můj blog skoro žádné mé affs nechodí. Když si vezmu, že třeba(nebudu jmenovat) některé affs pozastaví na 3-4 měsíce .. co já pak s tím? Nebo třeba některé mé SB napíše, že jeho kámoška má nový blog a čas bude trávit tam? Prostě jsem chtěla napsat, že k SB nechci chodit z donucení, nebo jen proto aby se neřeklo. K SB bych chtěla chodit s radostí a s úsměvem, pokud se mi jeho/její blog líbí. Proto teď některá SB smažu. Vím, že jsou prázdniny, ale prostě to dál nejde. Čekala jsem, čekala, ale některé SB mi ani za 1 měsíc, nedokáže napsat komentář?! Sorry, ale tohle dál nepůjde. Když to vezmu natvrdo .. nejradši ze SB mám Ajinku, El!$* a potom Jájinku..♥..:-* & Cherrylku . Tímto ale nechci urazit ostatní SB ty mám taky ráda, ale ty ostatní .. když sem prostě nechodíte? Nebo jo, chodíte .... MOŽNÁ. Ale NEnapíšete ŽÁDNÝ komentář. Fakt sorry ....

Mažu:
KiKusH-TiZz>3
Ejwí
Ivča
a možná Ashley-T ale tu zatím nechám.

Těmto Affs, dám vědět, popřípadně když se vzchopí, znovu ráda spřátelím .. :)

HSM 4 .. někde se píše tohle, jinde támhleto ...

6. července 2010 v 18:43 | Týnka :) |  Other HSM
Určitě jste již slyšeli o HSM 4, ale doslechla jsem se, že tam nebudou hrát Vanessa Anne Hudgens & Zachary Efron. Proč? ... Má tam hrát jen Ashley Tisdale, protože chce tam být na vysoké škole v Alfbaker kde všechno začalo. Tady se ale píše pravý opak ....

Zatímco premiéra trojky úspěšného filmového MUZIKÁLU ZE STŘEDNÍ, s podtitulem Starší léta, se chystá teprve na 24. října, zástupci Disney Channel potěšili fanoušky tancujících středoškoláků zprávou o tom, že jsou v plném proudu přípravy už dalšího pokračování. "K Muzikálu ze střední 4 e v současné době píše scénář, " uvedl Rich Ross, prezident Disney Channel. Zatímco čtyřka je rozepsaná, v těchto dnech začal štáb s natáčením trojky, ve které se podle Rosse již neobjeví někteří herci z předcházejících dílů. Zaca Efrona a Vanessu Anne Hudgens ale uvidíme, v pokračování se s nimi počítá.
Zvěsti o HSM4 právě začínají.PopCrunch(časopis)ohlásil,že Disney se zamýšlí nad představou o HSM4,a jsou ochotní nabídnout Vanesse a Zacovi obrovskou denní částku peněz,jestliže podepíší smlouvu o jejich rolích pro High School Musical 4:College Years(Univerzitní roky).
National Enquirer(tazatel) říká,že film bude o Gabrielle a Troyovi,navštěvujíc se na odlišných univerzitách.Krom toho bude jeden druhému chybět a opět se shledají na jejich minulé střední škole,která potom spustí tunu vzpomínek a záběrů do minulosti,a tím se prý i podpoří rozpočet pro filmovou hloubku.

Zajímavosti HSM

6. července 2010 v 0:24 | Týnka :) |  Other HSM
Na začátku měl být maskot družstva levhart, ale nakonec to byl Tygr!
Vyzváněcí melodie telefonu, který zazvonil v hodině, byla písnička - Start of Something New!

Ryan měl na sobě ve filmu celkově 9 pokrývek hlavy.

Ashley Tisdale během hraní v HSM natáčela druhou řadu seriálu - The Suite Life Of Zack & Cody!
Film se měl původně jmenovat - This School Rocks Like No Other!
HSM dosáhl největší sledovanosti v historii kanálu Disney Channel. Jeho premiéru sledovalo 7,7 milionů diváků!
Film High School Musical byl natočen za pouhé 2 měsíce!

Zajímavosti HSM - O Hercích

6. července 2010 v 0:23 | Týnka :) |  Other HSM

Troye měl původně hrát Matthew Underwood, ale byl přeplacen jinou smlouvou, a proto musel roli odmítnout!
Po Matthewovi byla role Troye nabídnuta Corbinovi. Corbin Bleu byl však nakonec obsazen do role Chada!
Ashley Tisdale měla původně hrát Gabriellu, ale nakonec byla obsazena do role Sharpey. Podle režiséra ji tato role sedí lépe!
Charles Klapow, jeden z choreografů, si zahrál ve filmu jednoho tanečníka!
tak pište do komentářů co na to říkáte....

JÁ OSOBNĚ ŘÍKÁM, ŽE KDYBY TO BYLO TAKHLE, BYLO BY TO DIVNÝ. TAKHLE JE TO MNOHEM LEPŠÍ, ASHLEY SE HODÍ NA "MRCHU" GABRIELLA NA "HODNOU HOLČIČKU" TROY NA "HLAVNÍ ROLI" A CHAD "NA SVÉHO BASKEŤÁKA VEDLEJŠÍHO" .. :))♥

Zajímavost HSM

6. července 2010 v 0:13 | Týnka :) |  Other HSM

Nějaký zajímavosti HSM 2...
1.)Dvojka HSM se natáčela 2 měsíce v ST.GEORGE v Utahi.,,Bylo to jako na táboře!" tvrdí Ashley.Ale : hlavní představitelé trávili denně před kamerou 12 hodin!
2.)V ST.George byl každý z herců ubytován ve vlastním minidomečku zvaném casita.Mělo to i své stinné stránky: Každý si musel prát a vařit sám! :P
3.)Nejoblíbenější hobby Zaca je jízda na skejtu.Kromě toho nepropásne jediný díl show ,,Dancing with the stars" , což je pořad typu ,,Bailando".Není divu, pokaždé v něm tančila ,,jeho" Vanessa!
4.)Tentokrát zpívá Zac všechny songy sám.V prvním díle musel na poslední chvíli zaskočit jiný zpěvák, protože Zac prodělal zánět hlasivek!!!
5.)Holky dostaly zabrat: Vanessa a Ashley tancují na vysokých podpatcích.Aby si nihy úplně nezrasovaly, v netanečních scénách chodili v pohodlných nízkých botáh.
6.)Školní scény se točily na střední škole v Sant Lake Ciy v Utahu, kde se normálně učilo.Zac a spol. točili během vyučování v prázdných učebnách a po vyučování v celém areálu.
7.)Celé 3 dny se točila úvodní scéna ve které studenti s písní ,,What time s it?" slaví začátek prázdnin.Při této scéně bylo na placepřes 200 herců a komparzistů.V ,,Křoví" se objeví i skuteční studenti školy.
8.)Natáčelo se od února do dubna kdy bylo docela chladno, takže školní trávník musel být natřený na zeleno!
9.)Na rozdíl od filmové role Troye Boltna není Zac takový blázen do sportu: ,,Ve škole mě víc bavila chemie, Fyzika a matika," prozrazuje.
10.)V jedné scéně tancuje Ashley u bazénu.Vypadá to super, jenomže Ashley točila v plavkách při 4°C!
11.)Údajně se má točit i 3.díl: pracovní název: ,,Haunted Hight School Musical" . Halloweenská hororová verze!
Tak co na to říkáte??Já být Asley tak asi umřu, ve 4°C ... woooow :-O

Už je to tu ..HIATUS .. :((

5. července 2010 v 15:07 | •Maddie♥ |  Aktuálky
Ano je to tu .. HIATUS - je mi to fakt líto, ale musím si dát přestávku. Nechce se mi pořád sedět u PC, když tu malou chvíli tu jsem, koukám na filmy, nebo jsem na Facebooku a píšu si s bratránkem přes Icq .. => jsou v Itálii .. Takže ode dneška 5.7.2010 asi zhruba do 6.8.2010 je pozastavení. Důvodů je ihned několik:

17.7.2010 - 31.7.2010 jedu na tábor do Budislavi
31.7.2010 nebo 1.8.2010 - 6.8.2010 jedu na chatu kde budu s babaičkou, bratránkem a sestřenkama

a potom budu tady :)) ... pozastavuji sice ode dneška z důvodů tepla, koupání, kamarádi ...

Opravdu je mi to líto ale nedá se nic dělat, v srpnu jsem tu jako na koni :)) .. a teď už .. kromě nového desingu už nic přidávat nebudu. Zatím se mějte :))


PS: Affskám dám vědět, a prosím, nemažte si mě ...

(c)Kikinaverca.blog.cz

Návštěvnost za minulý týden(28.6.2010-4.7.2010)

5. července 2010 v 14:58 | •Maddie♥ |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (28.6. 2010 - 4.7. 2010) je:
Pondeli: 22
Utery: 17
Streda: 13
Ctvrtek: 22
Patek: 13
Sobota: 15
Nedele: 11

Celkem: 113

Návštěvnost zatím klesá, já to chápu, protože moc nepřidávám.

Ashley Tisdale má narozeniny!

2. července 2010 v 22:45 | Týnka :) |  OthersA


Dneska má Ashley Tisdale narozeniny. Je jí 25 let. Vše nejlepší Ashley!! :))♥*


Moc tu nebudu ..

1. července 2010 v 9:52 | •Maddie♥ |  Aktuálky
Ahoj. Jen abyste věděli, tak sem píšu že tu moc nebudu. Začali prázky, je krásně :)) teď jsem v Ledcích u bratránka, sestřenek, tety & strejdy :))♥ ... a dneska mám jet domůů :(( páč oni zítra večer jedou do Itálie, ale tak doufám že tu ještě budu moct zůstat do rána ... :))*

Takže zatím NEPOZASTAVUJU ale moc tu nebudu. Přibyde třeba za nějaký den max.1-3 články, někdy nepřibyde nic ... Bááááj ...